Другий день семінару “U-LEAD з Європою”

Другий день загальнонаціонального семінару розпочався з ознайомленням із кращими практиками системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.

Учасники відвідали ДНЗ «Хмельницький ЦПТО сфери послуг» та Вище професійне училище №25 м. Хмельницький, де ознайомились з матеріально-технічною базою та здобутками навчальних закладів.

На базі останнього пройшов круглий стіл, в якому взяли участь:
• Катерина Мірошниченко, заступник директора Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України, яка ознайомила учасників заходу з методичними рекомендаціями щодо створення навчальних планів та ДСПТО;
• Ірина Шумік, Генеральний директор директорату професійної освіти, яка надала інформацію про перспективи розвитку професійної (професійно-технічної) освіти;
• Віктор Паржницький, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Інституту модернізації змісту освіти, акцентував увагу присутніх щодо впровадження змін у змісті П(ПТ)О.

У процесі роботи круглого столу обговорені актуальні питання стосовно інноваційних підходів до розвитку П(ПТ)О та надані пропозиції про подальше опрацювання зазначених змін.

На завершення заходу учні навчального закладу подарували музичний сувенір – пісні, одна з котрих була виконана для гостя з Польщі Міхала Кубіша польською мовою.