Дебют молодого викладача

15 лютого 2018 року для мене, як молодого викладача ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Бальвас Богдани Валеріївни, відбувся перший професійний іспит. Група слюсарів-інструментальників, які навчаються на першому курсі, під керівництвом викладача спецтехнології та майстра виробничого навчання складала перший кваліфікаційний іспит.

Учні з успіхом захистили ІІ кваліфікаційний розряд зі своєї професії. Комісія, на чолі з директором училища Базь Олександром Станіславовичем, відмітили достойний рівень підготовки учнів, за що викладач Бальвас Б.В. та майстер виробничого навчання Копилов А.В. отримали подяку.

Учні добре орієнтувались в інструментах, їх призначенні, та матеріалах, з яких вони виготовлені. Вони вміло поєднували практичні знання, які отримували на АТ «Мотор Січ» з теоретичними.

У свій час я закінчила професійне училище, вступила до Державного технічного університету, працювала на підприємстві-замовнику кадрів АТ «Мотор Січ». Набуті знання в училищі, в університеті та на підприємстві були б неповними, якби мене не підтримували мої колеги- наставники: Савінська Л.М., Валюх Т.І., Захаренко Г.С.

Сподіваюсь, що завдяки нашому колективу я буду мати можливість набиратись педагогічного досвіду і стати справжнім спеціалістом.

Бальвас Б.В.
викладач спецтехнології
ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»