Зустріч учнів ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» з солдатами полку «Азов»

18 грудня 2014 року відбулася зустріч учнів ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» з солдатами полку «Азов». Такі заходи допомагають дітям зрозуміти, що «патріот» − це не просто слово, а людина, яка дійсно любить свою країну,опікується сьогоденням, думає про майбутнє, цінує й поважає минуле. Зустріч відбулася в актовій залі ліцею.

Учні ΙΙ курсу, які навчаються за професіями «Оператор комп’ютерного набору», «Адміністратор» під керівництвом класного керівника Іванової В.А. підготували літературно-музичну композицію «Повертайся живим». Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат.

Зі сцени лунали авторські вірші, як воїнам АТО, так і самих воїнів АТО, написаних ними у короткі хвилини відпочинку. Також дівчата зі сцени співали пісні та станцювали танок «Черевички».

З болем у серці солдати розповідали, що вони пережили за час, проведений в зоні АТО. Розповіді були надзвичайно щирими і водночас пронизані глибоким патріотизмом і вірою в перемогу. Хлопці поділилися з учнями спогадами і своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити Батьківщину, але й вчинками доводити це. Вони добровольцями пішли боронити рідну землю. Знаємо ми тільки їх позивні – «Старий», «Хімік» та дівчина з позивним «Фреймут».

Наприкінці заходу учні та працівники ліцею подякували гостям за їх патріотизм та відданість державі, висловили надію на те, що незабаром ми будемо жити під мирним небом над головою та подарували іконки-оберіги.

Хвилиною мовчання згадали всіх, хто не повернувся з будь-якої війни…

Скінчився бій і знову є “трьохсоті”,

Та слава Богу, що усі живі,

Солдати наші із міцної плоті,

Вони герої рідної землі!

Рятує їх молитва та ікона,

Яку з собою їм дали батьки

І на сорочці вишивка червона,

І рідні синьо-жовті прапори.

Ночами сняться мати і кохана,

Красуня донька, розбишака син,

Перемога славетна і жадана,

І те, що кожен вернеться живим!

Скінчився бій, є час перепочити

І слава Богу, що усі живі,

Спокійно сісти, щоб перекусити,

Бо будуть знов виснажливі бої…