«Зроби свій крок і обери майбутнє!»

«Зроби свій крок і обери майбутнє!» – під таким гаслом 27 березня 2015 року у ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» відбулося подвійне свято – День відкритих дверей та звіт ліцеїстів про проходження виробничої практики на підприємствах Запорізької області.

На святі були присутні керівники та представники підприємств –замовників кваліфікованих робітників: Приватне акціонерне товариство «Запорізький залізорудний комбінат», Комунальне підприємство «КУП НАШ ДІМ», керівник Дніпрорудненського відділення АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», представники виконкому Дніпрорудненьської міської ради, депутати Дніпрорудненської міської ради.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася Прийменко Галина Володимирівна, начальник відділу професійно-технічної, вищої та інноваційної діяльності управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Директор ліцею Осипенко Сергій Миколайович у своєму виступі перед гостями та учасниками свята наголосив на тому, що майбутнє нашої Країни знаходиться саме у руках кваліфікованих робітників і спеціалістів, яких зокрема готують у ДНЗ «Дніпрорудненьський професійний ліцей». Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється шляхом впровадження Державних стандартів професійної освіти та нових виробничих технологій. Керівництво ліцею звертає увагу щодо неухильного виконання угод на підготовку фахівців і їх працевлаштування за отриманою професією.

Освітяне роблять все, щоб адаптувати підготовку молодої зміни до потреб технологій сучасного виробництва. Цьому сприяє тісна співпраця із підприємствами-роботодавцями і соціальними партнерами. Вони охоче беруть на практику учнів і працевлаштовують випускників ДНЗ «Дніпрорудненьський ПЛ».

У своїх виступах перед аудиторією майбутні фахівці – машиністи електровоза, електрослюсарі, електрогазозварники, електромонтери, кухарі, кондитери, оператори комп’ютерного набору, секретарі керівника – продемонстрували здобуті навички та вміння, розповіли про досягнення та прагнення до удосконалення фахових вмінь.

Із великим натхненням, добрим настроєм, щирими посмішками та побажаннями, із гучними оплесками пройшло свято ліцею!