Зі святом Соборності, українці!

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як державне свято – День Соборності України, яке відзначається з 1999 року. Саме тоді, у січні 1919 року, на площі перед Софією Київською було урочисто проголошено з`єднання двох країн – Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

В цей день в ДНЗ «Запорізький ПБЛ» пройшли виховні години під гаслом – «До дня Соборності», присвячені боротьбі українського народу за єдину соборну демократичну державу.

В бібліотеці були організовані книжкові виставки та експозиції, присвячені трагічним подіям в історії українського народу, боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років. Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Учні разом з майстрами виробничого навчання Ковальовою Оленою Станіславівною та Риженко Світланою Олександрівною прийняли участь в міському заході на острові Хортиця – серці запорізького козацтва, де разом з іншими місцянами та керівниками нашого славного Запоріжжя взялися за руки і створили обрис карти України, на якій були і Крим і Донбас. На святі виступив мер нашого міста Володимир Буряк, який привітав усіх присутніх з Днем Соборності України.

Криворучко О.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Запорізький ПБЛ»