Жодних рішень для молоді без молоді

За результатами конкурсного відбору учениця другого курсу Мелітопольського вищого професійного училища, староста 203 групи з професії «Швачка. Вишивальник» Катерина Аметова стала учасницею відкритого обласного молодіжного форуму «Жодних рішень для молоді без молоді» на честь 80-річчя Запорізької області, який проводився Запорізьким обласним центром молоді 24-25 квітня 2019 року в м. Запоріжжі.

Програма заходу була дуже насичена та корисна. Катя мала змогу не лише поспілкуватися на актуальні теми у молодіжному середовищі, а також і відвідати тренінги від провідних тренерів нашої країни: «Молодіжний лідер XXI ст.» від виконавчої директорки Radio SKOVORODA, співзасновниці Львівського кластеру освіти та креативності, мотиваційного тренера Яни Пекун (м. Львів); «Громадські ініціативи у співпраці з владою» від студентського мера міста Львова Олександра Ніколяк.

Дізнатися про найважливіші цілі розвитку нашого суспільства була можливість під час проведення Гри «Глобальні цілі сталого розвитку», а продемонструвати свої знання та інтелектуальні здібності можна було під час Квесту до 80-річчя Запорізької області.

Звичайно, що корисні заходи форуму організатори намагалися поєднати з розважальною частиною задля налагодження невимушеної, дружньої атмосфери та формування командного духу протягом двох днів заходів форуму. В привітному приміщенні комплексу «Пектораль» було організовано числені фотозони, локації з настільними іграми, караоке вечірку та запальну дискотеку.

Два дні Форуму промайнули дуже швидко, але згадку про них Катерина збереже надовго. Впевнені, що ті корисні знання та навички, що вона отримала на заняттях Форуму, вже зовсім скоро ми зможемо втілити в громадській роботі активістів Ради учнівського самоврядування нашого училища.

Наталя Іванова,
куратор учнівського самоврядування,
керівник гуртка «Лідер»