Засідання методичної комісії «класних керівників» у ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ»

16 квітня 2015 року у ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» відбулось засідання методичної комісії «класних керівників», яке проходило під гаслом: «Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу, незайману святість, починай це робити із себе не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини». В ході засідання розглядалися такі питання, як внесок класного керівника у розвиток творчого потенціалу учнів; виховання національної свідомості та патріотизму учнів у сучасних умовах та інтерактивне заняття «відкритий мікрофон» «Система виховної роботи класного керівника». Засідання проходило в нестандартній активній формі з залученням всіх учасників до практичної роботи.Засідання методичної комісії «класних керівників» у ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ»

Доповідь про внесок класних керівників у розвиток творчого потенціалу учнів як гаранта успішної, толерантної особистості підготувала куратор навчальної групи №4 Глибіна І.А. Члени методичної комісії не змогли залишитись осторонь актуальної теми та поділилися своїм досвідом.

Виступ з теми «Виховання національної свідомості та патріотизму учнів у сучасних умовах» підготувала класний керівник навчальної групи №10 Михайлова Н.В., яка зазначила, що необхідно проводити більше виховних заходів, які б сприяли формуванню в учнів національної свідомості, вихованню справжніх громадян своєї Батьківщини. Заступник директора з ВР Мирошниченко О.П. підкреслила, що виховна робота в ліцеї направлена на збереження національної культури, почуття національної самосвідомості у поєднанні з розумінням місця і ролі свого народу і країни в світогляді учнів.

Мирошниченко О.П.,
заступник директора з ВР
ДНЗ “Мелітопольський ПАЛ”