Засідання експертної творчої групи викладачів історії ПТНЗ м. Мелітополя та смт. Якимівка

25 листопада 2015 року в ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» відбулося засідання експертної творчої групиЗасідання експертної творчої групи викладачів історії ПТНЗ м. Мелітополя та смт. Якимівка викладачів історії ПТНЗ м. Мелітополя та смт. Якимівка.

Викладач історії ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» Михайлова Н.В. провела відкритий урок з історії України на тему: «Україна в Першій світовій війні. Українська революція». Урок узагальнення був проведений у формі брейн-рингу між двома командами учнівської групи.

Члени експертної творчої групи відзначили ефективність задіяної викладачем ігрової методики, вдалоЗасідання експертної творчої групи викладачів історії ПТНЗ м. Мелітополя та смт. Якимівка
змодельовану структуру уроку, доцільність підібраного теоретичного матеріалу для конкурсів, їх об’єктивну практичну реалізацію.

Михайлова Н.В. під час проведення відкритого уроку продемонструвала високий професіоналізм. Експертна творча група надала викладачеві письмові рекомендації для проходження атестації на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».

Також викладачі розглянули остаточний варіант методичного збірника експертної творчої групи і схвалили його як готовий для публікації.

Керівник експертної творчої групи
Казачанська І.Я.