Засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

Сьогодні мотивація для лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти є ключовою, оскільки вона сприяє активній участі, відповідальності та ініціативності здобувачів освіти. Мотивовані лідери надихають своїх однолітків, організовують корисні заходи та проєкти, покращують освітнє середовище і сприяють розвитку лідерських якостей, що важливо для їхнього майбутнього професійного успіху.

22 травня 2024 року, на платформі Zoom, пройшло засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом».

Відкрила захід Дар’я ЛИННИК, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Учасники та гості були ознайомлені з регламентом заходу й до слова була запрошена Оксана РЕНГЕВИЧ, викладач Державного навчального закладу «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти». Спікер поділилась досвідом роботи учнівського самоврядування у закладі освіти та розповіла про ефективну мотивацію для розвитку лідерів – стратегії, практики та виклики.

Другою частиною заходу стала взаємодія з учнівським самоврядуванням закладів професійної освіти Запорізької області. Лідери заздалегідь підготували одну мотивацію, картинка якої була згенерована у штучному інтелекті. На самому заході всі учасники мали можливість вгадати мотивацію, яка захована за зображенням.

Висловлюємо вдячність всім учасникам заходу за якісну роботу, зворотний зв’язок та гарний настрій на засіданні Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області 2024 року.

Презентація_Клуб Лідерів

Презентація Клуб Лідерів