Заради здоров’я, заради життя!

Зустріти весну участю у святі здоров’я та добра вирішили учні ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр
Заради здоров’я, заради життя! професійно-технічної освіти». 7 квітня 2016 року – у міжнародний День здоров’я – на міському благочинному заході «Квіти життя». Ініціювала захід міська влада та Благодійний фонд «Сяйво надії». Найактивніші учні центру Віктор Сулименко, Захар Кошкарьов, Євген Шаріков, Віталій Халанський, Михайло Попов, Руслан Хололєєнко, Анастасія Молочкович, Микола Гринюк, Сергій Цвігун, Влад Селях, Стас Селях з куратором, майстром виробничого навчання Шергановою О.А., не залишились осторонь та з задоволенням і весняним настроєм залучилися до збору коштів для придбання реанімаційного обладнання у дитячі міські лікарні.

Коли в тебе є гроші, здавалося б, зовсім неважко дістати їх з гаманця та допомогти хворим дітям. Але набагато важче переконати сторонню людину, що треба допомагати ближньому. З таким непростим завданнямЗаради здоров’я, заради життя! впоралися наші волонтери. Справа благодійності та волонтерства стала традицією для учнів ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО».

Продовженням свята стали виступи вихованців гімнастичної школи та танцювальних гуртків. Учасники благодійного забігу розминалися, готуючись до старту. Наші учні також отримали змогу взяти участь у кросі, в підтримку здорового способу життя. Спортсмени Влад Селях, Сергій Цвігун, Стас Селях, Микола Гринюк показали непогані результати та ще раз довели, що ми – спритні та швидкі!

Нехай усі діти світу будуть здорові. Нехай приклад наших учнів, їхніх чуйних та добрих сердець знайде продовження у справах та вчинках усіх людей!

Христина Гридасова,
президент ради учнівського самоврядування
ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО»