Захист портфоліо у ДНЗ «Василівський професійний ліцей»

Цього року у ДНЗ «Василівський професійний ліцей» атестується 7 викладачів, 2 майстри виробничого навчання і вихователь гуртожитку.

26 березня 2015 року на черговому засіданні методичної комісії, було влаштовано захист портфоліо педагогічних працівників, що атестуються.

Педагоги хвилювалися наче діти… Адже цього разу вони мали захищати свої досягнення та переконати присутніх, що вони дійсно гідні тієї категорії чи звання на яке претендують.

Присутніх порадувало те, з яким творчим та досить креативним підходом поставилися їх колеги до створення своїх портфоліо.

Найдовшою та змістовною презентацією було визнано портфоліо викладача української мови і літератури Мовчан О.М. та викладача математики Бабак Т.Ю., найяскравішим було визнано захист викладача хімії Супрун О.П., викладача української мови і літератури Тинкалюк Л.О. та вихователя гуртожитку Москаленко А.В. Присутні змогли отримати величезний заряд енергії, позитиву та дізнатися дещо нове для себе.

Загалом всі учасники атестації були переконливими і не лишили своїм колегам жодних сумнівів щодо рівня своєї професійної компетентності.