Захист дипломних робіт у ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей»

Кінець навчального року, як завжди, напружений. Згідно навчальних планів в ДНЗ «Оріхівський професійний ліцей» проводилися ДПА та захист дипломних робіт. Був складений розклад іспитів та створені атестаційні комісії. У випускних групах проводилися ДПА з української мови, математики та фізики.

З початком ДПА дітей урочисто привітав директор ліцею Бібро Анатолій Васильович. Всі учні успішно склали іспити й задоволені кінцевим результатом.

А найбільше хвилювань викликала підготовка до захисту дипломних робіт, які виконували учні, щоб отримати диплом кваліфікованого робітника. Поки що – це найголовніший документ у їхньому житті.

Всі учні з груп отримали індивідуальні роботи. Кожен намагався якнайкраще виконати доручене завдання. Учні з професії «Електромонтер» виконували роботи згідно своєї кваліфікації. А кожна з випускниць групи з професії «Швачка» шила власні сукні для загальної колекції вечірніх суконь, яку вони продемонстрували на захисті дипломних робіт. Роботи підтвердили їхній кваліфікаційний розряд. Колекція суконь в подальшому залишиться в навчальному закладі для прикладу наступним поколінням.

Учні з професії «Обліковець» писали пробні кваліфікаційні роботи, що складалися з теоретичної та практичної частини, які потім захищали атестаційній комісії.

На захисті дипломних робіт були присутні представники підприємств, на яких учні проходили виробничу практику.

Клименко О.П.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Оріхівський ПЛ»