Заходи до Всесвітнього дня боротьби з раком грудей в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Питанням здорового способу життя та інформуванням про небезпеки сучасного світу у питаннях збереження здоров’я в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» привертається велика увага.

В рамках співпраці з «Клінікою, дружньою до молоді» 21 жовтня 2015 року спеціалісти Клініки провели з ученицями І курсу з професії «Перукар (перукар-модельєр)» заняття, присвячене Всесвітньому дню боротьби з раком грудей, який відзначається щорічно 15 жовтня.

Приурочені до цього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу. Мета заходів – звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити знання з цього питання, здійснення належного лікування, привернення уваги жінок до проблеми раку грудей, певним чином заохочувати їх до самодіагностики, а вже потім до консультації з лікарем.

Дитячий гінеколог Клініки в доступній та цікавій формі розповіла про небезпеку цього захворювання, навела статистичні дані про цей вид онкологічного захворювання, який є найпоширенішим серед жіночих ракових хвороб. Розповіла про застосування в сучасній медичній практиці різних методів дослідження, які дозволяють діагностувати пухлину на ранній стадії.

Крім того, звернула увагу дівчат на те, що дуже важливим є і психологічна підтримка та супровід жінок, які борються з раком. Цій темі було присвячено відеофільм, переглядом якого завершився захід.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»