Юні художники ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відвідали виставку «Потворно прекрасне…»

19 січня 2016 року учнів першого курсу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» з професії «Живописець» запросили на відкриття унікальної персональної виставки запорізької художниці Яни Ясунас в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї під назвою «Потворно прекрасне…».

Майстер виробничого навчання Інна Василівна Присс намагається прищеплювати своїм учням любов до всього прекрасного не лише на уроках виробничого навчання, але й засобами позаурочної роботи. Учні груп з професій «Живописець» не вперше відвідують краєзнавчий музей, вони є активними учасниками багатьох творчих заходів, що відбуваються в цьому закладі культури.

Відвідування цієї виставки було особливо цікаво тим, що художниця не малює на папері чи полотні, свої роботи Яна створює на пір’ях птахів і на черепах тварин. Ця техніка має свої витоки у творчості маорі-аборигенів Нової Зеландії. Цей вид малювання вимагає від художника терпіння та скрупульозності. Для творчості Яни Михайлівни характерна нестандартність у виборі предметів для розпису.

Учні залишись у захваті від побаченого та отримали натхнення для подальшої творчої діяльності.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»