Виставка дитячої творчості «Знай і люби свій край» в ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»

02 лютого 2015 року у приміщенні ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» відбулася виставка дитячої творчості «Знай і люби свій край», що проходить у рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край».

У роботі виставки «Знай і люби свій край» взяли участь 9 навчальних груп професійно-технічного навчального закладу. На виставку було представлено понад 150 творчих робіт з образотворчого, ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва: живопис, графіка, різьблення по дереву, вишивка, орігамі, тістопластика, творчі роботи з природного матеріалу тощо. Групи-переможці виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», нагороджені почесними грамотами навчального закладу. За підсумками роботи виставки журі визначило кращі роботи, що будуть направлені на обласну виставку «Знай і люби свій край».