Випускний у ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей»

У ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» відбувся урочистий захід, присвячений закінченню навчального року для учнів, батьків та колективу ліцею.

На святі були присутні гості: головний інженер ВАТ МК «Запоріжсталь» Володимир Буряк, заступник голови профспілкового комітету ВАТ МК «Запоріжсталь» Валентин Сус та начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ВАТ МК «Запоріжсталь» Максим Педь.

Випускний відкрила керівник гуртків художньої самодіяльності Тетяна Єременко. У вступному слові ведуча привітала викладачів та учнів ліцею, а також батьків і гостей заходу.

Директор закладу Інна Ященко у привітальному слові зазначила, що у цьому році з усіх випускників майже половина працевлаштована. Найкращі учні отримали дипломи та грамоти, а їх батьки теплі слова подяки.

Володимир Буряк привітав студентів із закінченням навчання, побажавши їм стати гідними працівниками та висококваліфікованими спеціалістами. Він висловив сподівання, що лави комбінату «Запоріжсталь» поповняться достойними робітничими кадрами.

Традиційно МК ВАТ «Запоріжсталь» не залишив учнів ліцею без подарунків. Ліцеїсти отримали новий спортивний інвентар до закінчення навчального року.

Приємно вразили своєю майстерністю й виступи учасників: вокальні номери від Влади Небрат, Валерії Жукової, Анастасії Гітуляр та Тетяни Єременко, які не залишили байдужими нікого з присутніх. Також надовго запам’ятався глядачам талановито продекламований вірш Олени Дьяконової.

Для випускників навчальний рік закінчується, а їх доросле життя лише починається. Попереду на них чекає захист дипломів та працевлаштування.

Ярослава Жуковська,
студентка ЗНУ