Виховний захід «Культура спілкування» у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

З метою розширення знань учнів про культуру спілкування, про правила поведінки, формування комунікативних навичок, навичок позитивного спілкування, виховання шанобливого ставлення один до одного і оточуючим 24 вересня 2015 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» в групах I, II курсів економічного відділення було проведено спільний виховний захід на тему: «Культура спілкування».

Соціальний педагог ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» дала можливість учням замислитися кожному про себе, спонукала їх до самокритичної оцінки, вчила поводитися відповідно з моральними нормами і правилами поведінки.

Учні I, II курсів за професією: «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир» зрозуміли, що навички позитивного спілкування допоможуть їм у подальшій роботі – вмінню правильно вести бесіду з покупцем та виконувати роботу, згідно посадової інструкції.

При проведенні заходу була використана презентація і цікаві завдання на формування моральної оцінки таких якостей як: тактовність, доброзичливість і терпимість до думки інших.

Захід пройшов успішно: учні були активними і до тестового завдання на визначення рівня культури спілкування підійшли серйозно.

Виховні заходи на тему: «Культура спілкування» спонукають учнів до виправлення своїх недоліків і сприяють самовдосконаленню.

Сєргєєва О.А.,
соціальний педагог
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»