Вступна кампанія 2016: новації та особливості

У 2016 році прийом до ЗНУ буде здійснюватися за новими спеціальностями, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 266 від 25 квітня 2015 року.

Подача заяв для тих, хто вступає на 1 курс на основі атестата про повну загальну середню освіту, буде відбуватися тільки в електронній формі. Абітурієнти зможуть проводити процедуру подачі заяв як вдома, так і в консультаційному пункті в 2 корпусі Запорізького національного університету.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дуже важливо уважно і правильно заповнювати дані під час подання електронної заявки до ЗНУ. Якщо в університеті заявка вже розглянута, змінити її буде неможливо!

У паперовій формі треба подавати заяви особам, які мають право позаконкурсного або першочергового вступу, а також ті, хто має проходити співбесіду або складати вступні екзамени чи бажають подавати заяви на заочну форму навчання.

Вступники мають можливість подати 15 заяв на 5 освітніх програм, за якими передбачені бюджетні місця.

Якщо вступник бажає навчатися за тією спеціальністю, за якою не передбачено бюджетних місць, то він може подавати необмежену кількість заяв.

Мінімальний прохідний бал залишається 100. Кількість ЗНО при вступі на будь-яку спеціальність – 3 (два предмети ЗНО вступники складають при вступі на освітні програми “фізичне виховання”, “спорт”, “журналістика”, “видавнича справа та редагування”, “реклама та зв’язки з громадськістю”, “театральне мистецтво”). У 2016 році третій предмет вступник обирає із запропонованих Запорізьким національним університетом.

Немає цільового прийому до ЗНУ.
Перехресний вступ тепер можливий і при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста.
Залишається пріоритетність заяв, де 1 – це показник високої пріоритетності заяви для абітурієнта, а 15 – низький.
Рейтингові списки, як і раніше, формуються за рейтинговим балом і пріоритетом.
За матеріалами
http://web.znu.edu.ua/pk/2015/12/12/novovvedennya-ta-osoblivosti-vstupnoji-kampaniji-2016-roku/