Всеукраїнський інтернет-семінар «Палітра досвіду методичної роботи з питань виховання учнівської молоді ПТНЗ»

26 листопада 2015 року відбулося засідання Всеукраїнської секції відповідальних за виховну роботу методистів НМЦ ПТО, на тему «Палітра досвіду методичної роботи з питань виховання учнівської молоді ПТНЗ». В інтернет-семінарі брали участь методисти Полтавської, Чернігівської, Запорізької, Всеукраїнський інтернет-семінар «Палітра досвіду методичної роботи з питань виховання учнівської молоді ПТНЗ»Луганської, Харківської та Кіровоградської областей. Організатором семінару виступив Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області. Методистами були представлені доповіді та презентації з досвіду організації і проведення виховних заходів національно-патріотичного виховання.

З доповіддю «Національно-патріотичне виховання під час вивчення предметів загальноосвітнього циклу» виступила методист Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області Четверякова Л.І. та презентувала Всеукраїнський інтернет-семінар «Палітра досвіду методичної роботи з питань виховання учнівської молоді ПТНЗ»фрагмент вебінару «Патріотичне виховання на уроках та в позаурочній роботі з предмета «Всесвітня історія»» викладача ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр ПТО» Козачанської І.Я.

З досвідом організації та впровадження у виховний процес навчальних закладів ПТО проекту «Перлини Запорізького краю» виступила методист Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області Грищенко Н.П.