Вручення паспортів громадянина України в Запорізькій міській раді

28 вересня 2015 року в сесійній залі Запорізької міської ради учні професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали свій головний документ – паспорт громадянина України та пам’ятні подарунки.

Цей захід вже давно став доброю традицією.

На заході були присутні: керуючий справами виконкому Запорізької міської ради Бойко Зінаїда Михайлівна; заступник начальника Запорізького міського управління головного управління міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області Васильєв Леонід Михайлович; заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Вітковська Наталія Володимирівна; начальник служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Сиворакша Наталія Сергіївна; опікуни та піклувальники дітей-сиріт.

Загалом свято пройшло в дружній та теплій атмосфері, було сказано багато добрих слів і побажань від гостей. Були вручені грамоти та пролунали щирі слова людям, які взяли на себе відповідальність за виховання цих
дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за їхню любов, турботу та батьківське тепло.

Наприкінці заходу свої вітання для нових повноправних громадян України представили учні ДНЗ «Запорізький торгово-кулінарний ліцей» та колектив спортивно-бального танцю «Вікторія» подарували їм сердечні пісні та веселі танцювальні композиції.