Вручення паспортів дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування

29 вересня 2014 року на передодні православного свята Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, коли Україна святкує День усиновлення, у Запорізькій міській раді відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України та пам’ятних подарунків дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Для привітання дітей та їх опікунів були запрошені: заступник міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кузьмін Олександр Сергійович; начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Прийменко Галина Володимирівна; начальник управління соціального захисту населення Запорізької міської ради Полковнікова Ольга Яківна; заступник начальника служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради Побельона Інна Василівна; заступник начальника міського управління головного управління міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області Долинний Андрій Володимирович; начальник відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованих територій України управління державної міграційної служби України в Запорізькій області Тверденко Лідія Іванівна.

Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради за вагомий особистий внесок у справу соціального захисту дітей та з нагоди Дня усиновлення були нагороджені громадяни, які взяли на виховання в свою сім`ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Свято пройшло в дружній, теплій атмосфері, було сказано багато добрих слів і побажань від гостей. Прозвучали щирі слова від опікунів, які взяли на себе відповідальність за долю дітей-сиріт та подарували їм свою любов, турботу та батьківське тепло.

Наприкінці заходу молодих громадян України вітали учні професійно-технічних навчальних закладів ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» та ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», подарувавши присутнім веселі українські пісні.