Вручення дипломів випускникам ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг»

28 листопада 2014 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» відбулась державна кваліфікаційна атестація випускників групи №20-20а, які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

На захист учні готували дипломні роботи, практичною частиною яких був навчальний посібник. Саме навчальний електронний посібник, на думку викладача спеціальних дисциплін Маляревич Олени Миколаївни, є оптимальним результатом, що досягається в поєднанні знань, практики та творчості. Більшість робіт є достатнього та високого рівня.Вручення дипломів випускникам ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг»

Завершилося навчання для випукників урочистим врученням атестатів та дипломів 01 грудня 2014 року. Класним керівником Ківою Світланою Сергіївною був підготовлений святковий захід, де учні пригадали найяскравіші моменти навчання, висловили слова подяки викладачам, майстрам виробничого навчання, керівництву училища, батькам.

Разом з атестатами та дипломами керівники групи вручали грамоти, подяки як учням, так і їх батькам. Адміністрація училища кожному висловила побажання та настанови на майбутнє.