Впевнений крок у майбутнє

У рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Крок у майбутнє!» 23 травня 2016 року в Мелітополі на майдані Перемоги відбувся навчально-розважальний квест-гра з працевлаштування. Квест було організовано Обласним центром праці для молоді, для участі в ньому Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради запросило команди ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів міста. У заході приймала участь наша команда «Дружба» у складі 6 учнів І-го курсу, що навчаються у ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» з професій «Верстатник широкого профілю» та «Перукар-модельєр», а саме: Зинькович Ян – капітан команди, Лук’яненко Артем, Бекірова Сусана, Олещенко Вікторія, Сурядна Оксана та Олійник Олена – фотокор.

Завдання були достатньо складними, бо до працевлаштування нашим учням треба ще довгих 2 роки навчатися та засвоїти багато знань як з загальноосвітніх, так і з професійно-технічних предметів. Але ігрова форма подання найважливіших та найкорисніших знань у житті людини змусила дітей ненав’язливо акцентувати свою увагу на майбутньому працевлаштуванні та усвідомлено поставити собі питання: «Ким я хочу бути? Чим хочу займатися? Як вибудувати взаємовідносини у трудовому колективі?»

За рахунком часу команда «Дружба» прийшла п’ятою, але кількість правильних відповідей була більшою, ніж у інших. Тому ще раз вітаю нашу команду, яка посіла почесне ІІІ місце у квест-грі з працевлаштування!

Усім учасникам дуже сподобалась організація цього цікавого заходу.

Н.Кравець,
заступник директора
з навчально-виробничої роботи
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»