Восьма всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті»

12 лютого 2015 року в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, компанія «Скайлайн Софтвер» спільно з КНУ організувала та провела чергову науково-практичну конференцію «Нові інформаційні технології в освіті» (Технології «1С:Підприємство» у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів).

Основні питання, які піднімалися на конференції: обговорення проблем і перспектив в підготовці спеціалістів технічних і економічних спеціальностей, розробка професійних стандартів і їх впровадження в Україні, використання прикладних рішень «1С:Підприємство» в навчальному процесі з метою підвищення компетенцій випускників, співпраця ІТ-компаній з навчальними закладами.Восьма всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті»

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області та 300 представників із 111 навчальних закладів взяли участь у конференції. Інтерес до освітніх технологій і продуктів «1С:Підприємство» також проявили  ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей», ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей», ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище». На конференції були представлені також 81 ВНЗ, 29 коледжів і технікумів, 1 управління освіти з 45 населених пунктів країни.

У збірнику наукових праць восьмої всеукраїнської науково-практичної конференції «Нові інформаційні технології в освіті» були надруковані тези доповідей Лєвіної Наталії Віталіївни –методиста НМЦ ПТО у Запорізькій області на тему «Застосування рішення «1С» перспективний напрямок роботи науково-методичного центру професійно-технічної освіти», а також тези Ритової Ірини Миколаївни – заступника директора ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» за темою «Актуальність впровадження продуктів «1С» в типовому професійно-технічному навчальному закладі України». Ці опубліковані тези висвітлюють актуальність втілення у життя ІТ- рішень для адміністрування ПТНЗ, таким чином тези говорять про напрямок до якого крокує НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Восьма всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті»Конференцію відкрив вступним словом заступник Міністра освіти і науки України Стріха Максим Віталійович, який підкреслив важливість інформаційних технологій для забезпечення економічної стабільності в нашій країні, необхідність використання ІТ в навчальному процесі, підвищенні ролі навчальних закладів в вихованні нового покоління спеціалістів, яких вимагає сьогодні український бізнес. Заступник міністра побажав всім учасникам продуктивної конференції, наснаги та миру. Розуміючи важливість співпраці освітян та бізнесу, КНУ вже вп’яте виступає співорганізатором конференції «Нові інформаційні технології в освіті», яка сприяє зміцненню такої співпраці.

Виступаючі ознайомили учасників з можливими варіантами співпраці з навчальними закладами, зробили огляд методичної літератури по «1С:Підприємство» та курсів ЦСН для викладачів з розробленими методиками підготовки за рішеннями «1С:Підприємство». Комплект для навчання в вищих і середніх навчальних закладах України постійно доповнюється галузевими та спеціалізованими рішеннями. На сьогоднішній день продукт включає типові рішення на платформі «1С:Підприємство» для ведення обліку на госпрозрахункових підприємствах та бюджетних організаціях України. Крім того навчальні заклади можуть придбати галузеві рішення для сільського господарства та будівельної галузі.