«Віват, ліцеїст!»

29 квітня 2016 року в ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» пройшов традиційний учнівський Форум «Віват, ліцеїст!», який був присвячений досягненням і здобуткам ліцеїстів у 2015-2016 навчальному році.

Майбутні кваліфіковані робітники впевнено звітували про успіхи у навчанні, виробничій практиці, науково-практичної діяльності, спорті та художній самодіяльності. Нагороди від директора ліцею Осипенка Сергія Миколайовича отримали найкращі: Валентина Колмакова, Вікторія Богдан, Данило Тєтєрєв, Суада Халілова, Владислав Грінченко, Владислав Резніков, Андрій Чернявський, Сергій Скок, Євген Конюхов, Данило Котурай, Богдан Ониськів, Андрій Лоцман, Дмитро Хан, Олена Плотнікова, Анастасія Ємець, Владислав Підкамінний, Андрій Орел, Ігор Волошин, Катерина Капля, Дмитро Гергель, Світлана Хохлові. Всіх нагороджених вітаємо із заслуженою відзнакою!

Також всі присутні на Форумі мали змогу переконатися у тому, чого вдалося досягти протягом двох останніх років:
Жовтень 2014 року лауреат І ступеня Шостого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Інноваційні технології компетентісного становлення майбутнього робітника».
Квітень 2015 року – золота медаль у номінації «Діяльність професійно-технічного закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» на Шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».
Вересень 2015 рокуІІІ місце у фестивалі-конкурсі «Гуманна педагогіка Запорізького регіону».
Жовтень 2015 року лауреат І ступеня Сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно – технічної освіти».
Листопад 2015 року І місце в обласному конкурсі методичних кабінетів ПТНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами.
Березень 2016 року Гран-прі «Лідер професійно-технічної освіти» на Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016».
Березень 2016 року диплом ІІІ ступеню на Обласному фестивалі- конкурсі патріотичної пісні «Україна – це ми!».
Квітень 2016 року І місце в Обласній студентській конференції «Хортицькі читання».

На святі були присутні голова Дніпрорудненської міської ради Коробов Юрій Миколайович та представники підприємств – замовників кваліфікованих робітників міста, регіону, області: директор з персоналу ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» Хрол Віталій Іванович, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Нідерман Наталія Костянтинівна, приватний підприємець Тронь Ігор Миколайович, начальник відділення Дніпрорудненський АКБ «Індустріалбанк» Топал Юлія Миколаївна. Ми щиро вдячні всім, хто завітав до нас на урочистості, і небайдужий до майбутнього професійної освіти в Україні!

Бараковських М.Г.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Дніпрорудненський ПЛ»