Вітаємо запорізьку команду з перемогою!

З 05 по 13 вересня 2015 року в місті Одеса відбувся щорічний Всеукраїнський зліт юних інспекторів руху. В ньому взяли участь команди з усіх областей України. Запорізьку область представляла команда «Сигнал», створена на базі НВК №88 м. Запоріжжя. Суддями конкурсу були начальники профілактичних робіт обласних ДАІ МВС України.

У складі запорізької команди змагалась учениця 1-го курсу ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту», майбутній провідник пасажирського вагону Шевченко Вікторія.

Протягом п’яти днів 25 команд юних інспекторів руху виборювали головний приз у різноманітних конкурсах: «Велоестафета», «Регулювання», «Агітбригада», «Надання першої медичної допомоги», «Правила дорожнього руху», «Конкурс плакатів» та ін. А 13 вересня оголосили переможців. Ними стала команда «Сигнал» м. Запоріжжя! Керівник команди-переможниці Михайловська Марина Тихонівна і 10 її учнів отримали головний приз.

«Зліт відбувся на території табору відпочинку «Молода гвардія», – ділиться своїми враженнями Шевченко Вікторія. Наша команда минулого року брала участь у конкурсі-злеті в Полтаві. Тоді ми посіли друге місце. Протягом року ми ретельно готувалися, але конкурси були дуже складними та і команди-суперниці були сильними. Перемога була важкою, але приємною».

Переможців-земляків привітав член журі, начальник профілактичних робіт ДАІ МВС України у Запорізькій області Топчій А.В. і побажав їм впевненості у своїх силах, творчої наснаги і перемог у майбутньому.

Грімова Ю.О.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»