Відкриття «Сузір’я талантів» до Дня міста Мелітополя

Учні та педагоги ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» з професії «Живописець» вже традиційно є активними учасниками культурно-освітніх заходів в нашому місті. Особливо тісно вони співпрацюють з Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм. Вони стають не лише відвідувачами, глядачами, але й учасниками та співорганізаторами багатьох культурно-мистецьких акцій та заходів.

20 вересня 2016 року у виставковій залі музею відбулося відкриття художньої виставки «Сузір’я талантів». На виставці представлено роботи знаних митців та зовсім молодих талантів у художньому середовищі міста Мелітополь. Участь у виставці прийняли 24 художника, які представили 67 надзвичайних робіт, різних за стилями та техніками. Серед робіт відомих та досвідчених авторів виставки були представлені живописні полотна майстра виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Валерія Волика.

На урочисте відкриття виставки організатори запросили не лише автора, але і його колег та учнів. Кращим ученицям ІІ та ІІІ курсів з професії «Живописець» було приємно бачити роботи свого вчителя на такому поважному заході.

Незвичним був формат виставки. Замість чинно представлених полотен з назвами, організаторами було зроблено спробу персоніфікувати самого художника, відкрити глядачеві не тільки його творчість, але і власно поспілкуватися з митцем, дізнатися історію та деталі написання картини, а також те, що надихнуло автора на її створення.

Ахтирська Г.М.,
методист
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»