Відкриття меморіальної дошки в ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»

07 червня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» проведено мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки випускнику навчального закладу Катанову Віктору Володимировичу.

На мітингу були присутні:

  • заступник Запорізького обласного військового комісаріату, полковник Логінов Михайло Олександрович;
  • заступник командира 55 артилерійської бригади, підполковник Немінський Ігор Вікторович;
  • мати героя – Катанова Марія Григорівна;
  • боєць АТО В’ячеслав Зайцев;
  • керівництво, працівники та учні навчального закладу.

Віктор Володимирович Катанов народився 15 березня 1982 року в м. Запоріжжі. З 1989 по 1997 роки навчався у  загальноосвітній школі № 83. Далі навчання в училищі, потім працював на ПАТ «Запоріжприлад». Згодом служба в армії. Після повернення з армії працював на заводі «Комунар», згодом перейшов до ливарного цеху виробництва «Автомашлітво», саме там Віктор отримав повістку до військкомату.

2 серпня 2014 року Віктора та інших хлопців відправили на полігон Близнюки, потім в зону АТО. 25 серпня 2014 року о 07:45 під Старобешеве після обстрілів з градів та мінометів був важко поранений та помер після сильної крововтрати. Посмертно був нагороджений Орденом за мужність ІІІ ступеня, Почесним знаком за Іловайськ, Орденом Заслуги перед Запорізьким краєм.

Пам’ять загиблого воїна було вшановано хвилиною мовчання.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Віктор Катанов з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Заступник директора з ВР Попова Н.Г.,
заступник директора з НВР Шулепина Г.Ю.