Відкрита виховна година

Для досягнення поставлених цілей
немає якості більш істотної,
ніж наполегливість
Дж. Рокфеллер

Виховна година – це година класного керівника. Та сама «клітинка» навчально-виховного процесу, що дає змогу педагогові знайти час для спілкування з учнями, відкрито проголосити й висвітлити ставлення до певних цінностей, зробити виховний вплив систематичним та регулярним, а сам процес виховання – не хаотичним і випадковим, а керованим і цілеспрямованим.

03 лютого 2016 року ми мали змогу впевнитися в цьому на відкритій виховній годині, яку провела викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» Приступа Людмила Володимирівна в групі за професією «Кравець; закрійник».

Тема уроку «Таємниці успішних людей» актуальна для учнів випускної групи. Почався захід розповіддю викладача про поняття «успіх», «успішна людина».

Учні, на прикладах життя відомих людей: Коко Шанель, Андре Тан, Михайло Воронін, Голда-Виноградська визначили, які риси характеру притаманні успішним людям та як вони досягли світового визнання.

Під час уроку були проведені тренінги «Як досягнути своєї мети?» і «Твої таємниці успіху».

Активна позиція та ініціативи надходили як від класного керівника, так і від учнів. Вони із захопленням брали участь в усіх вправах і тренінгах. Мета заходу була досягнута, присутні замислились над власними рисами характеру, які допомагають або заважають їм досягнути успіху.

Коростильова С.А.,
заступник директора з НР
ДНЗ «Запорізьке ВПУСП»