Відеоміст НМЦ ПТО у Запорізькій та Дніпропетровській областях «Ділимося досвідом роботи щодо організації підвищення кваліфікації педпрацівників ПТНЗ»

27 травня 2015 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області було проведено відеоміст з НМЦ ПТО у Дніпропетровській області на тему «Підвищення професійної майстерності – запорука якісної підготовки робітничих кадрів».

Мета відеомосту полягала в ознайомленні з сучасними формами підвищення кваліфікації педпрацівників профтехосвіти Дніпропетровської та Запорізької областей.

До участі у заході були запрошені методисти НМЦ ПТО та педпрацівники ПТНЗ Дніпропетровської та Запорізької областей.

На початку зустрічі всіх присутніх привітали Василиненко Віктор Михайлович, директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та Паржницький Олександр Вікторович, директор НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Олійник Любов Олексіївна, методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, надала інформацію про систему підвищення кваліфікації педпрацівників ПТО області. Також методисти центру – Гришаєва Олена Вікторівна, Муха Наталя Олексіївна, Безценна Тетяна Михайлівна та Труш Валентина Іванівна проінформували про сучасні форми короткострокового підвищення кваліфікації педпрацівників ПТНЗ області.

Торговицька Ельвіра Миколаївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДЦППРК, ознайомила присутніх зі стажуванням майстрів виробничого навчання ПТНЗ України з професій «Кухар», «Кондитер» на їхній базі.

Кузніченко Віра Миколаївна, методист ДВПУБ, розповіла про підвищення професійної майстерності педпрацівників ПТО на базі навчально-практичних центрів ПТНЗ області.

До конструктивного діалогу активно долучилися і методисти НМЦ ПТО у Запорізькій області. Зокрема, Пацей Любов Григорівна, Терещенко Яна Юріївна надали інформацію про систему підвищення кваліфікації педпрацівників ПТО області.

Грищенко Наталія Петрівна, Шкроботько Олена Олександрівна, Нідерман Наталія Костянтинівна та Лєвіна Наталія Віталіївна, методисти центру, проінформували про сучасні форми короткострокового підвищення кваліфікації педпрацівників ПТНЗ нашого регіону.

Гунченко Наталія Олександрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище», акцентувала увагу на стажуванні майстрів виробничого навчання ПТНЗ України з професій «Електрогазозварник», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Зварник» на базі ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище».

Дюженок Юлія Анатоліївна, заступник директора з науково-методичної роботи ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» надала інформацію про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ України з професій «Перукар», «Манікюрник», «Педикюрник» на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю».

Мосьпан Ольга Іванівна, методист ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей», розповіла про розвиток творчого потенціалу та педагогічної майстерності педпрацівників у ДНЗ «Запорізький професійний будівельний лцей».

Зустріч завершилась побажанням про подальшу плідну співпрацю між НМЦ ПТО у Запорізькій області та НМЦ ПТО у Дніпропетровській області щодо актуальних питань організації навчально-виробничого процесу у ПТНЗ.