Від учня до майстра своєї справи

22 грудня 2014 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» відбулась державна кваліфікаційна атестація випускної групи № 6 – 6а за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник».

Для проведення державної підсумкової атестації була створена комісія, до складу якої увійшли представник підприємства, адміністрації училища, викладачів та майстрів виробничого навчання. Також на захисті були присутні Паржницький О.В., директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та Прийменко Г.В., начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Державна кваліфікаційна атестація в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг»

Державна підсумкова атестація проходила в два етапи. Перший етап –виконання учнями модельних чоловічих та жіночих зачісок, другий етап – захист учнями дипломної роботи та демонстрація створеного образу.

Створення образу – це найвищий рівень перукаря-модельєра, оскільки таким чином повністю розкривається майстерність. Учні вибудовували образ від зачіски та макіяжу до одягу та манікюру. Усі деталі мають гармонійно поєднуватися між собою, створюючи одну картину.

Комісія відмітила високий рівень виконаних робіт, які мали оригінальний характер. Були зроблені деякі зауваження до окремих деталей виконуваних робіт, але вони здебільшого мали технічний характер та були виправлені в процесі роботи. І найголовніше – практично усі випускники готові до подальшої професійної діяльності і саме за фахом!