Від флориста до ландшафтного дизайнера-реально!

З метою ознайомлення з майбутньою професією напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» у «Запорізькому національному університеті» для учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» була організована зустріч, яка мала вигляд екскурсії-вікторини.

Учні, які навчаються за професією «Декоратор вітрин. Флорист» та «Живописець. Флорист» відвідали кафедру садово-паркового господарства та генетики рослин ЗНУ.

Вступне слово було надано завідувачу кафедри, професору Ляху В.О., який інформував потенційних абітурієнтів про основні напрямки роботи кафедри, теоретичні й практичні аспекти навчання. К.б.н., доцентом Яковлєвою-Носарь С.О. була проведена лекція-екскурс, що супроводжувалась демонстрацією презентаційного матеріалу, а також пізнавальними конкурсами і вікториною. Учні були поділені на дві команди і команда переможців отримала в подарунок унікальну кімнатну рослину.

Викладачі ЗНУ провели екскурсію навчальними лабораторіями кафедри. Дітей та педагогічних працівників дуже зацікавила інформація щодо продовження навчання за цим напрямком.

Обираючи для подальшого навчання напрям підготовки «Лісове і садово-паркове господарство», учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» у майбутньому здійснили свої мрії, працюючи у фірмах з ландшафтного дизайну, в установах зеленого будівництва, підприємствах лісового господарства, а також у лабораторіях агротехнічного спрямування. Будемо сподіватися, що у вересні, на початку навчального року учні стануть студентами «Запорізького національного університету» та продовжитимуть шлях у навчанні. А зараз учні пройдуть реєстрацію на ЗНО для вступу до ВНЗ. Інформація по ЗНО за посиланням.

Зустріч була організована за сприяння Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Для організації спільних заходів, спрямованих на співробітництво наукових кафедр ЗНУ, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації звертатися за тел.(061)2281762 до Лєвіної Н.В.