Весняні свята в ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»

На початок весни припадає багато свят, і всі вони в Україні завжди проходили з особливою шаною і урочистістю. Народні свята сповна розкривають духовний світ українців.

Найочікуваніше свято весни – Великдень. Цьому святу передує Вербна неділя. В цей день святять вербові гілочки, які вважались лікувальними і мали захисну силу. Саме тому в понеділок зранку група учнів вітала освяченними гілочками учнів та викладачів ліцею зі словами «Не я б’ю, верба б’є!»

В ліцеї проводяться різноматні заходи, до яких долучилися учні всіх курсів. На Білому тижні завжди проводиться конкурс на кращий малюнок до Великодня, на кращий вірш, а також виховні години, присвячені Світлому Дню Воскресіння Христового та приготуванням до його святкування. Завершується тиждень виставкою пасок та писанок, учні демонструють свої знання про традиції Великодня та проявляють свої кулінарні й художні здібності. Власноруч виготовлені писанки, паски та інші атрибути Великодня передають енергію Божої благодаті кожному, хто прийшов на виставку. Ми не лише вкотре привернули увагу до Пасхальних свят, але й показали, наскільки талановиті наші учні.

З найкращими побажаннями зібрали великодні продукти і для наших хлопців на передову, залучившись до акції «Подаруй Герою свято! Великодній кошик на передову».

Весна – це завжди початок нового та світлого, пробудження природи та світлого свята Великодня, і колектив ліцею долучився до цих свят, відкриваючи для себе багато нового, згадавши давні традиції, створив святковий настрій.

Тож бажаємо усім наснаги на подальші місяці навчального року, творчої наснаги, злагоди і мирного неба над головою! Нехай це велике свято наблизить нас до такого довгоочікуваного закінчення війни, адже Великдень – це тріумф життя над смертю, добра над злом.