Вебсемінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій сільськогосподарського напрямку

27 квітня 2021 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області на сервісі Zoom проведений обласний семінар для педагогічних працівників за темою «Формування професійної компетентності майбутніх робітників сільськогосподарського профілю засобами сучасних інформаційних технологій».

Власним досвідом роботи щиро й охоче ділилися педагогічні працівники Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище».

Відкрила семінар Нідерман Наталія Костянтинівна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Віртуальну екскурсію по училищу провів Стадніченко Сергій Вікторович, старший майстер ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище». Від побаченого – позитивні емоції, незабутні враження! Це заклад, у якому хочеться навчатися і працювати!

Із презентацією «Професії сільськогосподарського напрямку: виклики часу – необхідність змін» виступив Калюжний Олександр Олександрович, заступник директора з навчально-виробничої роботи. Він зосередив увагу на професіях сільськогосподарського напрямку, підвищенні якості підготовки кваліфікованих робітників аграрної галузі.

Ільченко Наталія Вікторівна, заступник директора з навчальної роботи, у доповіді-презентації надала інформацію щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників закладу, а також розповіла про шляхи і методи активного використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Макарова Людмила Іванівна, методист училища, говорила про ключові компетентності в професійній підготовці фахівців сільськогосподарського напрямку.

Неймовірно цікавим, насиченим був колаж із методичних напрацювань педагогічних працівників.

Стадніченко Сергій Вікторович надав можливість учасникам семінару побувати в навчально-практичних центрах ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» (онлайн-екскурсія).

Засідання пройшло продуктивно, пізнавально. Можна впевнено сказати, що заклади професійної освіти регіону адаптувалися до викликів часу, ефективно організовують освітній процес, а педагоги постійно навчаються та самовдосконалюються.

Дякуємо керівництву і педагогічному колективу училища за сприяння і допомогу в проведенні онлайн-семінару.

Вдячні Вам за мотивацію до креативних ідей, доброзичливу зустріч!