Вебінар з предмета «Всесвітня історія»

29 травня 2015 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведено вебінар з предмета «Всесвітня історія» на тему: «Патріотичне виховання на уроках та в позаурочній роботі з історії».

Спікер – викладач суспільних дисциплін ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» Казачанська Ірина Якимівна. Тема вебінару не є випадковою. Патріотичне виховання молоді визнано сьогодні пріоритетним напрямком державної політики України. Пошуки шляхів піднесення патріотизму, психологічну основу якого становить свідомий внутрішній вибір молодою людиною своєї морально-громадянської позиції, є одним з основних завдань української історичної педагогічної науки. Навчальний заклад повинен стати для кожного учня осередком становлення громадянина-патріота. Вебінар показав сутність системи патріотичного виховання, яка включає діяльнісні та змістовні компоненти.

Спікер зосередила увагу колег на основних методах і формах роботи з учнями в рамках «Педагогіки патріотизму», а також розповіла про роботу експертної творчої групи викладачів суспільних дисциплін м. Мелітополь у цьому напрямку. У вебінарі взяли участь викладачі історії ПТНЗ області.

Матеріали вебінару можна отримати на блозі методиста центру Четверякової Лілії Іванівни.