Вебінар «Превентивне виховання в роботі студії «Погляд» Запорізького авіаційного коледжу» ім. О.Г. Івченка

13 травня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Превентивне виховання в роботі студії «Погляд» Запорізького авіаційного коледжу» ім. О.Г. Івченка.

Спікерами були Пономарьова Л.В., викладач історії та Новік Г.М., практикуючий психолог Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка.

Лариса Валеріївна на початку свого виступу наголосила, що вебінар присвячується превентивному виховання підлітків, на сьогодні це актуально і в умовах гуманізації освітнього простору набуває першочергового значення. Завданням педагогів має стати організація освітньої взаємодії викладача та здобувача освіти, орієнтованої на особистість, як найвищу цінність сьогодення.

Вона розповіла, що у Запорізькому авіаційному коледжі ім. О.Г. Івченка у 2014 році була створена студія «Погляд», основний принцип якого полягає у превентивному вихованні та має такі напрямки роботи: правова освіта; формування здорового способу життя; моральне здоров’я; збереження навколишнього середовища; комплексна психолого-педагогічна і соціальна допомога тощо.

Продовжила виступ Галина Миколаївна та ознайомила з основним принципом роботи студії, як поєднання вже здобутого особистого досвіду з досвідом інших людей, встановлення зв’язків між різними науками стосовно одного й того ж питання і розгляд його з різних позицій особистості: дитина, дорослий, батько.

Спікер розповіла, що студія «Погляд» працює з використанням інноваційних методів, як спостереження, психологічний експеримент, бесіда, інтерв’ю, соціометрія, арт-терапія, ділова гра, тренінги та дебати.

Наприкінці вебінару доповідачі звернули увагу, що спільна робота викладач – здобувач освіти – соціальні інститути, сприяють комплексному впливу на особистість. І вважають, що ця взаємодія сприяє фізичному, психічному, духовному, соціальному розвитку особистості.

Учасники вебінару висловили подяку спікерам за творчий та пізнавальний виступ.

Презентація