Вебінар «Ефективна професійна діяльність старшого майстра в сучасному професійно-технічному навчальному закладі»

26 березня 2015 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області провів Всеукраїнське відкрите засідання секції методистів профпідготовки НМЦ ПТО, старших майстрів і майстрів виробничого навчання ПТНЗ на тему «Ефективна професійна діяльність старшогВебінаро майстра в сучасному професійно-технічному навчальному закладі».

Відкрила засідання Ципріанова Світлана Георгіївна, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, яка зазначила, що робота НМЦ ПТО у Запорізькій області спрямована на формування професійних компетентностей старшого майстра, які формуються через проведення семінарів-практикумів, моніторингових досліджень, співпрацю з роботодавцями.

Спікером відкритого заходу-вебінару виступила Шаповалова Зоя Борисівна, старший майстер ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти». У ході вебінару були розкриті такі питання:

  • професійна компетентність старшого майстра;
  • форми і методи роботи старшого майстра з майстрами виробничого навчання закладу;
  • інформаційно-комунікаційні технології в роботі старшого майстра;
  • використання різноманітних форм і методів на уроках виробничого навчання.

У вебінарі взяли участь 252 педагогічних працівника професійно-технічних навчальних закладів України, НМЦ ПТО та ПТНЗ.

НМЦ ПТО у Запорізькій області висловлює подяку за надання віртуальної кімнати, інформаційний супровід та технічну підтримку вебінару Гриненку Віктору Володимировичу, директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області.

Матеріали до заходу розміщені за посиланням: