Вчимося у майстра

19 листопада 2015 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», в рамках роботи «Школи молодого педагога», майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна дала відкритий урок виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору».

Майстрам-початківцям виробничого навчання, викладачам, представникам адміністрації ДНЗ «Запорізьке ВПУ» було запропоновано ознайомитися з порядком проведення вступного інструктажу з інформаційно-насиченої теми «Створення формул в MS Excel. Майстер функцій. Виконання обчислень з даними аркушів».

Грамотно побудована презентація-супровід уроку дозволила у стислій формі донести учням основні проблемні моменти з теми. Продемонстрований інтерактивний відео-урок дозволив у наглядній, динамічній формі ще раз ознайомитися з порядком створення й оперування формулами в табличному редакторі.

Уміло застосовувала майстер різноманітні форми індивідуального і групового опитування учнів. Цікавими, пов’язаними із майбутньою професійною діяльністю і життям були виступи учениць Профатило Анастасії та Руденко Марини за випереджальними завданнями.

Для учнів цей урок стане цеглинкою в міцному фундаменті зі знань, умінь і навичок, на якому вони побудують професійний успіх у майбутньому. А інформація, пов’язана з обчисленням середніх величин, відносних та абсолютних посилань в MS Excel стане корисним інформаційним надбанням не лише для учнів, а й усіх присутніх на уроці.

Ми вдячні педагогу Бурдейній Любові Михайлівні за її майстерність, готовність ділитися з професійними здобутками та педагогічними знахідками.

Кулинич О.А.,
методист
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»