УВАГА! Безкоштовні пробні тренінги із ЗНО

Шановні керівники навчальних закладів!
Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2016 рік інформує щодо проведення безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО відбудуться в Запорізькому національному університеті

У березні в Запорізькому національному університеті відбудуться вже традиційні безкоштовні пробні тренінги з усіх дисциплін, винесених на ЗНО, під час яких старшокласники зможуть перевірити свій рівень підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Кількість пробних тестувань, у яких можуть взяти участь абітурієнти, необмежена.

Безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання передбачають не лише проходження власне тестування, але й організаційну, методичну та психологічну підготовку.

Вступники зможуть побачити, як відбуватиметься ЗНО, послухати поради викладачів і психологів.

Пробні тренінги із ЗНО – ініціатива Запорізького національного університету, що реалізується від моменту впровадження зовнішнього незалежного оцінювання знань. Щороку кілька тисяч абітурієнтів мають змогу перевірити свої знання та краще підготуватися до тестування. Тренінги також допомагають старшокласникам знизити рівень психологічної напруги під час проходження ЗНО.

Цього року безкоштовні пробні тестування відбуватимуться за таким графіком:
6 березня – біологія (9:00) та хімія (13:00);
13 березня – українська мова та література (9:00) та іноземні мови: англійська, французька, німецька, іспанська, російська (13:00);
20 березня – історія України (9:00) та географія (13:00);
27 березня – математика (9:00) та фізика (13:00).

Для участі у пробному тренінгу із ЗНО, необхідно зареєструватися на сайті університету і завітати до ЗНУ у призначений день для проходження тестування.

Із собою треба мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта, чорну гелеву ручку.

Збір для проходження тренінгів на подвір’ї перед навчальним корпусом №2 Запорізького національного університету в зазначений день за півгодини до вказаного часу за адресою: вул. Жуковського, 66-б. Телефон для довідок: (061) 289-12-96.

Реєстрація на пробний тренінг
http://sites.znu.edu.ua/conf/index.php?action=participant/signup&conference_id=25

Прес-центр ЗНУ