Урочистості з нагоди Дня працівників освіти в Запорізькій області

01 жовтня 2014 року у концертному залі ім. М.І. Глінки відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

В рамках урочистостей 32 кращих представників учительської професії отримали обласні педагогічні премії в розмірі 8 тис. грн. Така відзнака запроваджена з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві та заохочення педагогічних працівників регіону до творчої результативної праці.

У цьому році серед лауреатів премії 3 працівників системи професійно-технічної освіти, а саме:

Демченко Юлія Олександрівна, вчитель математики ДНЗ «Молочанський професійний аграрний ліцей»;

Куліковська Лариса Павлівна, викладач математики ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище»;

Піпнік Наталія Михайлівна, викладач історії ДНЗ «Токмацький професійний ліцей».

Також ряд освітян нагороджено грамотами Запорізької облдержадміністрації, серед яких Петренко Сергій Васильович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький центр професійно.технічної освіти водного транспорту» та Чубун Людмила Олександрівна, викладач історії ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту».

Після завершення офіційної частини на педагогів чекав святковий концерт академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді.

Під час урочистостей проходила виставка навчальних закладів Запорізької області. Від системи профтехосвіти у виставці взяли участь ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» та ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище».

Колективом ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» було презентовано професійні та спортивні досягнення учнів навчального закладу, благодійні проекти учнівського самоврядування, навчально-методичні розробки й публікації педагогічних працівників, результати дослідно-експериментальної та пошукової роботи. Авторські колекції одягу «Україна» та «Віденський бал», створені учнями училища, були відображені в оригінальній постанові Народного театру мод «Стиль».

Колектив ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» представив роботи учнів з професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», а також інші досягнення учнівського та педагогічного колективів.

Для відвідувачів заходу колективом ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» було організовано роботу буфету. Ввічливі, усміхнені учні працювали як справжні професіонали.