Учні ДНЗ «Василівський професійний ліцей» вітають малюків зі святом

2 червня 2015 року в дитячому садочку «Струмочок» в м. Василівка відбувся яскравий захід, присвячений «Міжнародному дню захисту дітей».

Учні гуртка «Ліцеїст» з ДНЗ «Василівський професійний ліцей» вже не вперше співпрацюють з даним навчальним закладом, тому радо сприйняли запрошення керівництва «Струмочка» взяти участь у підготовці і проведенні свята для малюків.

За конвенцією ООН «Про права дитини» – кожна дитина має право на відпочинок і дозвілля (ст.31), тому учениці ліцею Лідія Подзолкова, Катерина Буличева та Анна Пирсенко разом з вихователем Наталею Джуман повели учнів у цікаву насичену яскравими подіями подорож «Країною Дитинства».

Маленькі вихованці «Струмочка» порадували присутніх своїми віршиками та піснями. Дуже граційним та вишукано ніжним був танок «Чайка» старшої групи №5 для літечка.  А на зупинці «Розминка» провели ритмічну зарядку.

Під час подорожі малюки зустріли казкових героїв – Літо, Лисичку та Вовчика. З захопленням грали в ігри – збирали шишки через місток для ведмедика, ховалися під парасольки від дощику, грали в естафети, і навіть влаштували справжні перегони на різнокольорових автомобілях, а також  відгадували загадки. Разом з Феєю подорожували по казкам. Та більш за все дітей захопили танці з мильними пузирями.

Ведучі свята створили неймовірну атмосферу радості, щастя та яскравих посмішок.

Вихованці ДНЗ «Струмочок» – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні, тож хочеться побажати щоб їх дитинство завжди було щасливим і сповненим щирих сяючих посмішок!

Степанюченко Оксана,
лаборант ДНЗ «Василівський ПЛ»