Учні ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» – учасники Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» -2016!

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів з 2011 року Творча група «ПАЗЛ» щорічно проводить Всеукраїнську гру з англійської мови «РUZZLE», в якій приймають участь учні 3-11 класів навчальних закладів України.

У 2015-2016 навчальному році шоста Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE» проводилась 15-19 лютого 2016 року.

Гру розроблено для активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови, літератури, історії. Вона сприяє формуванню стійкої зацікавленості в учнів усією лінійкою англомовної тематики, допомагає вчителям англійської мови умотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес дітей до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі, а також допомагає учням старших класів здобути навики роботи із тестовими формами контролю. Зміст Гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору. Проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» схвалено Малою академією наук України Міністерства освіти і науки України.

Учні ДНЗ «Мелітопольський ПЛ» беруть участь у Всеукраїнському змаганні з 2013-2014 навчального року. Звичайно, не всі демонструють високі результати, але головне в навчанні – прагнення самовдосконалюватись, наполегливість в опануванні науки. Дорогу пізнання подолає лише той, хто нею крокує. Так, за результатами «PUZZLE» – 2014 переможницею стала учениця ліцею Чуб Надія, яка отримала Диплом ІІІ ступеню на регіональному рівні.

19 лютого 2016 року вже втретє учні ДНЗ «Мелітопольський ПЛ» взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської «PUZZLE». Цього року найбільше прагнення перевірити свої знання з англійської виявили третьокурсники Дубова Кристина, Рева Олег, Леонов Дмитро, Нечаєв Дмитро. Бажаємо успіхів, цікавих пізнань, досягнень!

Детальна інформація про умови проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» висвітлена в мережі Інтернет на сайті http://puzzle-game.com.ua .

Крютченко О.О.,
викладач англійської мови
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»