Учні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» − учасники Параду вишиванок

21 травня 2015 року учні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» приєдналися до святкування Всеукраїнського Дня вишиванки. Як і у всіх великих містах України, в місті Мелітополь відбувся парад, в фіналі якого було зроблено загальне масове фото всіх його учасників у вишитому гладдю та хрестом вбранні.

Підтримати цей патріотичний захід, який не мав жодного політичного чи релігійУчні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» − учасники Параду вишиванокного підтексту, наших учнів запросили активісти студентського руху. Серед учасників акції було багато не лише молоді, а й людей всіх вікових категорій, деякі брали участь цілими сім’ями.

Після урочистого параду біля пам’ятника Кобзарю відбулася яскрава фотосесія, всі патріотично налаштовані учасники ділилися своїми емоціями та враженнями, а потім пішли на вуличний концерт до майданчика біля скульптурної композиції О.Бендеру, де також мали змогу взяти участь в патріотичній «фотосушці». Учениці училища зробили там багато пам’ятних знімків, щоб найдовше залишити приємні відчуття від участі в такому цікавому заході.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»