Учні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» частину тепла і любові своїх сердець віддають тим, хто їх найбільш потребує

Школа волонтерівУчні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» мають активну життєву позицію. Так, учениці першого та другого курсу з професії «Перукар (перукар-модельєр)» Абакумова Дар’я та Порванова Ніна проходять навчання в «Школі волонтерів», яка проводиться Мелітопольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 17.12.2014 по 05.05.2015.

Дівчата вже від самого початку роботи «Школи» стали активними учасниками заходів соціального спрямування, які проводяться Центром. В грудні вони допомагали в організації благодійної акції «Ялинка бажань», метою якої було виконати мрії маленьких мелітопольців, яким не було від кого чекати подарунків в новорічну ніч.

А 20 лютого 2015 року дівчата взяли участь в конкурсно-розважальній програмі «Масляна – свято проводів зими», для малюків, які приїхали до Мелітополя з Школа волонтерівЛуганської та Донецької областей, рятуючись від війни на своїй малій Батьківщині. В рамках цього свята було організовано знайомство малечі з традиціями святкування Масляної та її звичаями, волонтери провели творчу майстерню з виготовлення ляльок-мотанок, і, звичайно, було багато веселощів, солодких подарунків, ігор та конкурсів.

Волонтери в яскравих костюмах Весни та Зими, скоморохів проводили з дітьми веселі забавки, задавали загадки, пригощали малечу млинцями, нагороджували призами. Свято пройшло в атмосфері доброти та любові.