Учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вчилися творити «Щасливу країну дитинства»

30 травня 2015 року напередодні Міжнародного дня захисту дітей учні училища з професії «Живописець» взяли участь в організації та проведенні спільного заходу Мелітопольського міського краєзнавчого музею та Дитячої художньої школи – свята «Щаслива країна дитинства».

Учасники заходу – наймолодші учні художньої школи, після відкриття виставки своїх робіт в залі музею опинилися в казковому світі, де їх чекала справжня фея зі своїми помічниками – добрими чарівниками, в ролі яких крім дорослих співробітників музею були й волонтери та учні училища, які проходять виробничу практику на базі музею.

Для дітей було підготовлено багато цікавих розваг, їх чекали фотосесії, як у справжніх зірок, відвідування студії аква-гриму та шоколадної майстерні. Завершилось свято великою дискотекою на музейному подвір’ї.

Судячи за емоціями дітей та їх батьків – свято вдалося, музейний двір перетворився на справжню територію дитинства. А наші учні отримали не тільки задоволення від своєї роботи, але й досвід в організації подібних свят, який може їм стати у нагоді в їх майбутній творчій реалізації.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»