Учні ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» підтримують своїх випускників, які знаходяться у зоні АТО

Протягом І семестру 2014 року для учнів ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» було проведено цілий ряд інформаційних заходів щодо подій на сході України: єдиний урок миру «Тільки мир», до Дня Збройних Сил України «Повертайтесь додому живими», взяли участь у акції миру «Бердянськ – місто миру», організували акцію-ярмарок учнівських фото робіт.

10 грудня 2014 року учнями центру було зібрано матеріали про випускників навчального закладу, які сьогодні знаходяться у зоні АТО.

На засіданні учнівського самоврядування було вирішено привітати наших захисників зі святами, підготувати невеличкі подаруночки від учнівської молоді ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти». Дівчата, які навчаються за професією «Кухар, кондитер» випікали різноманітне печиво, яке нагадає кожному, хто отримає подаруночок про тепло рідного дому.

Учні вирішили зробити свій невеличкий внесок: придбали теплі носки, устілки, солодощі, чай, дівчата виготовили кожному солдату привітальний лист і оформили 50 подарунків. Дуже сподіваємось, що хоч трішечки допоможемо солдатам, вони відчують увагу, вболівання за їхні життя і нехай знають, що ми чекаємо на їх повернення. Також учні дізналися, що у селі Піски несуть службу сім бердянців і через волонтерську групу «Атланта» передали святкові подаруночки для своїх земляків.