Учениці ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» на святковому параді «Бал в Черешневому Королівстві»

12 червня 2015 року в Мелітополі відбувся ІV традиційний ярмарковий фестиваль «ЧерешнЁво», взяти участь в якому учнів училища запросило Управління молоді та спорту міської ради.

Програма фестивалю була дуже різнопланова, кожен учасник та глядач міг знайти щось цікаве саме для себе.

Учениці трьох курсів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» вирішили приєднатися до участі в святковому параді «Бал в Черешневому Королівстві» та позмагатися за звання «Черешневої Королеви – 2015» в конкурсі-дефіле «Черешня от-кутюр».

Заздалегідь дівчата продумали свої чарівні черешневі образи, підготували сукні та задумали святкові зачіски. А в п’ятницю від самого ранку дівчата прикрашали свої вбрання та робили зачіски під керівництвом своїх майстрів виробничого навчання. Перший курс нашого училища представили Касьянова Катерина з образом «Цветущая черешня» та Славінська Анна, яка представила свій погляд на черешню «Мелитопольская ранняя». Від другого курсу в дефіле взяла участь Кваснікова Аліна з образом «Lady Cherry», а третій курс представила «Cherry-girl» Васильєва Надія.

І ось довгоочікуваний час настав. На головній площі нашого міста біля п’ятисот учасників параду вирушили урочистою ходою під музичний супровід духового оркестру до центрального входу в Парк культури і відпочинку ім. Горького, де і відбулося урочисте відкриття фестивалю. Одразу після привітань організаторів майже півсотні красунь продемонстрували перед глядачами та вельмишановним журі свої наряди. І хоча наші дівчата не вибороли перемогу, вони гідно представили училище, їхні фото прикрашають інтернет-сторінки багатьох місцевих газет, а самі вони отримали багато позитивних вражень.

Після відкриття фестивалю його програма продовжилася на майданчиках Парку. Тут було багато виставок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, цікавих творчих майстер-класів, концертів та конкурсів. Учениці І та ІІ курсів Костиньска Антоніна та Порванова Ніна взяли участь у створенні величезної ковдри миру «Черешні-гігантели», яку наступного року планують зробити ще більшою.

А закінчилось свято традиційним пригощанням всіх його гостей та учасників солодким морозивом з черешневим варенням, якого цього дня на галявині парку зварили більше півтори тонни.

Ібрагімова Зарєма
художній керівник
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»