Учениці ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» на конкурсі читців Лесі Українки

25 лютого 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. Лермонтова відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки, присвячений 145-річчю від дня народження великої української поетеси.

В міському конкурсі читців поезії учениці нашого училища беруть участь не вперше. Минулої весни наші дівчатка спробували свої сили в конкурсі читців поезії Ліни Костенко, і хоча вони тоді не отримали призових місць – це надало їм певного досвіду та натхнення.

З тогорічних учасників Антоніна Костинська (учениця ІІ курсу з професії «Перукар (перукар-модельєр)») після першої спроби участі у міському конкурсі вирішила до Дня міста 2015 взяти участь у міському конкурсі читців власної поезії з присвятою рідному місту – і отримала переможне ІІ місце в своїй віковій категорії.

Цього року Тоня також вирішила взяти участь у конкурсі і обрала для прочитання вірш “Ні ти не вмреш, ти щастя поховаєш”. Але цього року удача їй не посміхнулась – і вона не отримала перемоги.
Разом з Тонею від нашого училища вирішили взяти участь у конкурсі учениці І курсу за цієї ж професії – Бекірова Сусана, Гасенко Тетяна та Олійник Олена. Сусана вирішила прочитати вірш Лесі Українки «Contra spem spero» (Без надії сподіваюсь), багато висловів з якого стали майже крилатими фразами та для багатьох людей символом сили душі нашої української поетеси.

А дівчата Таня та Олена за допомогою викладача німецької мови вирішили разом виконати вірш великого німецького поета Генріха Гейне, «Коли настав чудовий май» – так у перекладі Лесі Українки звучить назва цього вірша, який німецькою мовою виконала Олійник Олена, а в перекладі українською – Гасенко Тетяна.

Виступи всіх наших першокурсниць не залишили байдужими членів журі конкурсу та отримали схвальні відгуки.

За результатами рішення журі дівчата отримали Подяки та чудові призи – Сусана має змогу відпочити в Роллер-Центрі, а Олена та Тетяна отримали збірки члена журі конкурсу – видатного мелітопольського поета та письменника Олега Гончаренка з його автографами.

Всі учасниці конкурсу залишились дуже задоволеними, з масою приємних вражень та надією на подальші успіхи на творчій ниві. Наприкінці зустрічі дівчата зробили гарні фото з мелітопольськими поетами на згадку про цю зустріч.

Іванова Н.А.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»