Участь учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» у Всеукраїнському форумі Інтернет – діячів «IT FORUM»

4 вересня 2015 року в м. Запоріжжі, у виставковому комплексі «Козак палац», відбувся другий Всеукраїнський форум Інтернет – діячів «IT FORUM». Учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» Хохлова Маргарита гр № 19-19а та Дейнега Вадим гр.№ 14-14а вибороли право участі в оff- лайн конференції.

Під час цього заходу вони познайомилися з багатьма відомими спеціалістами в галузі IT технологій: Марком Марченком, Ганною Стеценко, Святославом Черкаським.Участь учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» у Всеукраїнському форумі Інтернет - діячів «IT FORUM»

Форум відвідав мер міста Олександр Сін, який взяв участь у телемості з мером Львова Андрієм Садовим, наголосивши, що влада міста зацікавлена у кваліфікованих спеціалістах. Присутні на заході отримали можливість познайомитися з представниками фірм, потенційними роботодавцями, ознайомитися з вимогами, які висуваються до претендентів на вакансії.

Користь даних заходів для молоді та IT-шників – початківців полягає в тому, що учні на прикладі доповідачів, (яким, до речі, від 27 до 29 років), вчаться ставити перед собою мету та досягати її.

Маргарита і Вадим виграли 10% знижку на навчання в BRAIN ACADEMY та отримали масу позитивних емоцій і важливий досвід.

Коростильова С.А.,
заступник директора з НР
ДНЗ «Запорізьке ВПУСП»