Участь ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» у Екофесті – 2016

Проблема взаємозв’язку людини з природою не нова. На сучасному етапі розвитку цивілізації екологічні проблеми прийняли планетарний характер.

При наявності в кожній людині достатнього рівня екологічної культури, екологічної свідомості деяких проблем можна уникнути, тому так важливо сформувати людину з новим екологічним мисленням як з раннього дитинства, так і впродовж життя.

23 квітня 2016 року в м. Мелітополі у п’ятий раз стартувала акція «Зробимо Україну чистою разом!». Громадська організація «Lets do it, Ukraine!» організувала екологічний фестиваль «Чистофест», учасниками якої стали учні ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей».

Учасники акції, а це команди Таврійського державного агротехнологічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького, Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна», ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» та небайдужі мешканці м. Мелітополя, зібралися в одному із старовинних парків міста – парку Залізничників.

Програма була насиченою і цікавою. Заряд бадьорості всі учасники отримали від зарядки на свіжому повітрі, яку проводила керівник фізичного виховання ДНЗ «Мелітопольський ПЛ» Кравченко І.П. Неймовірним був показ моделей з екологічних матеріалів, а виставка дизайнерських експонатів для прикрашення своїх домівок, присадибних ділянок з вторинної сировини – полімерів та паперової лози, які вважаються забруднювачами навколишнього середовища, вражала своїми оригінальними ідеями.

Закінчився екофест товариським волейбольним матчем, переможцями якого стали наші ліцеїсти.

Свіже повітря і спів птахів, шелест листя, безліч посмішок та море позитивних емоцій – хіба це не рай! Його не потрібно шукати. Рай – це наша планета Земля. Бережімо, охороняємо, примножуємо це багатство!

Дирбаба О.Г.,
методист
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»